All for Joomla All for Webmasters
ПМФЛ

Фудбалерите на Победа одработија тренинг на Могила

Победа

Фудбалерите на Победа денес на теренот на Могилата го одработија последниот тренинг во пресрет на утрешниот последен официјален првенствен натпревар.

Во последното 18-тто коло од есенскиот дел ќе се сретнат екипите на Победа и Ренова со почеток од 13:00 часот.

СЛЕДЕТЕ НЕ НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФАН ПЕЈЏ

ВРВОТ